АВВУ    кубок України з паркового волейболу 4х4

Міжнародна федерація волейболу

2011
2010

ІІІ Турнір за Кубок України з паркового волейболу 4х4 в місті серед ветеранів

ІІІ Турнір за Кубок України з паркового волейболу 4х4 в міксті серед ветеранів проводився в селі Мала Бугаївка Васильківського району Київської області 13-14 серпня 2010 року на чудових відкритих волейбольних майданчиках готельно-спортивного комплексу «Джерело». Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії В. Хуторний, Головний секретар – Почесний майстер спорту, Почесний ветеран волейболу України Ю. Крюков.

В змаганннях взяли участь 44 гравці 9 волейбольних колектив з Києва, Сімферополя, Львова, Одеси, Полтави, Кривого Рогу та Київщини. Про досить високий рівень майстерності учасників турніру говорить те, що серед них були 1 майстер спорту міжнародного класу, 10 майстрів спорту, 15 кандидатів в майстри та 18 спортсменів 1 розряду.

Ігри проводились в 3 етапи. На першому етапі команди жеребкуванням були розділені на 3 підгрупи в яких грали за коловою системою до 21 очка в партії. На другому етапі, команди, що зайняли останні місця змагались за 7-9 місця в загальному підсумку, а з команд, що посіли два вищих місця, були сформовані пари які зустрілись за право у фіналі (перше місце з однієї групи змагалось з другим місцем з іншої). Переможці пар за коловою системою виборювали Кубок та призові місця, а команди, що програли – місця з 4 по 6.

Ігри першого етапу проводились у запеклій боротьбі до 21 очка (до 11 в 3-й партії), а на наступних етапах, з врахованням немилосердної спеки, – до 15 очок в кожній партії.

В підсумку володарем ІІІ Кубку України з паркового волейболу 4х4 в міксті серед ветеранів стала київська команда «Антал» (Васильченко О., Косяк Б., Павлюк В., Жукова І. та Плетенчук С.). Друге місце зайняла команда СК «Фуршет», Київ, третє – Біла Церква, Київська область. Призери змагань отримали медалі відповідного гатунку та грошові премії..

Ще одним поитивним підсумком турніру можна рахувати рішення Виконкому Федерації волейболу України про заснування офіційного органу по розвитку паркового волейболу в Україні.

Наступний турнір планується провести в червні 2011 року. Місцем змагань, скоріш за все, буде чорноморське побережжя поблизу Севастополя.

Можливо, доцільно заснувати турнір у ще одній категорії – серед команд складених з чоловіків 50+ та жінок 40+? Чекаємо ваших пропозицій!