АВВУ    новини  


 ПАРТНЕРИ
Мережа магазинів «ФУРШЕТ»
www.furshet.ua


Міністерство України у справах сімї, молоді та спорту


Федерація волейболу України
www.uvf.org.ua


Європейська конфедерація волейболу
www.cev.lu


Міжнародна федерація волейболу
www.fivb.org


Про 5 засідання Президії АВВУ IV скликання1.01.2011

10 грудня 2010 року в Полтаві відбулось 5 засідання Президії АВВУ IV скликання на якому було розглянуто 11 найактуальніших питань ветеранського волейбольного руху.

Президія затвердила рішення про нагородження Почесним знаком АВВУ і присвоєння звання «Почесний ветеран волейболу України» 16 ветеранам волейболу (див. «Почесні ветерани волейболу України – 2010 на стор. ___»), нагородження Відзнаками і дипломами АВВУ 3 керівників державних і комерційних структур, які ефективно сприяють розвитку ветеранського волейболу.

Президією прийнято до уваги інформацію про створення «де-юре» місцевих осередків Асоціації ветеранів волейболу України в АР Крим, містах Києві та Севастополі, Київській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій областях і затверджені керівники цих місцевих осередків, обрані на зборах ветеранів волейболу.

В зв’язку із смертю члена Президії - Голови суддівської колегії АВВУ В.М. Чеботарьова, Президія прийняла рішення призначити (за його згодою) суддю міжнародної категорії Хуторного Василя Георгійовича Головою суддівської колегії та асоційованим членом Президії АВВУ із правом дорадчого голосу.

Президія підвела підсумки роботи в 2010 році. В ході обговорення зазначено, що в звітному періоді була продовжена робота по впорядкуванню структури Асоціації – створені «де-юре» місцеві осередки АВВУ в 10 адміністративних регіонах України і обрані керівники цих осередків, що сприятиме подальшому згуртуванню нашого руху.

Подальшого оозвитку набуває інформатизація ветеранського волейболу. Систематично виходить друком «Інформаційний бюлетень АВВУ». В лютому 2010 року світ побачив вже третій номер цього видання. В 2010 році Асоціація отримала електронну адресу avvu@i.ua, а в грудні відкрила свій офіційний сайт в інтернеті за адресою www.avvu.org.ua.

В 2010 році продовжувались роботи по збору матеріалів для літературного видання і музею ветеранського волейболу, розпочалась розробка проектів по створенню бюро працевлаштування та бізнес-форуму.

В полі зору Президії АВВУ залишались питання стимулювання осіб, які сприяють розвитку ветеранського волейболу: 16 ветеранів волейболу нагороджені «Почесним знаком АВВУ «Почесний ветеран волейболу України», Відзнаки АВВУ удостоєний начальник Глухівського спортуправління лотницький М.Г. (Сумська обл.), Дипломом АВВУ нагороджені директор Агрофірми «Нібас» Ковальський Р.С. та директор шахти «Степова» Єрьомін М.С. (обидва з Дніпропетровської обл.).

Місцеві осередки АВВУ провели 28 ветеранських волейбольних турніри. Вперше такі турніри були організовані у Сумах, Дніпродзержинську Дніпропетровської області та Конотопі Сумської області. Як завжди на високому рівні були проведені міжнародні турніри «Кубок «Водолія» в Гуляйполі Запорізької області, «Кубок «Фуршет» в Києві, пам’яті ветеранів волейболу у Львові і Полтаві, меморіал К.Реви в Глухові.

Неабиякою подією в спортивному і суспільному житті країни став ХІХ турнір за Кубок України з волейболу серед ветеранів. Достатньо відзначити, що у відкритті змагань прийняли участь члени Уряду АР Крим, представники кількох політичних партій та Національного олімпійського комітету України.

В 2010 році вперше були проведені змагання серед ветеранів у номінаціях 70+ у чоловіків та 55+ у жінок. Взагалі у змаганнях в 12 вікових номінаціях прийняли участь 105 ветеранських волейбольних команд в складі яких на майданчики виходили 754 особи (123 з них виступали у двох номінаціях). На турнірі були представлені команди з 25 (в 2009 році – з 24) регіонів України або 92,6% регіонів Серед учасників були 1 заслужений майстер спорту, 8 майстрів спорту міжнародного класу, 78 майстрів та 137 кандидатів у майстри спорту, 326 спортсменів 1 розряду.

Вцілому турнір пройшов на високому організаційному та спортивному рівні, але, як зазначили члени Президії АВВУ, виявив і ряд недоліків, яких треба позбуватись. Більш детально про це - в матеріалі «ХІХ Кубок України 2010 р.».

13-14 серпня 2010 року в селі Мала Бугаївка Васильківського району Київської області на чудових відкритих волейбольних майданчиках готельно-спортивного комплексу «Джерело» був проведений ІІІ Турнір за Кубок України з паркового волейболу 4х4 в міксті серед ветеранів. В змаганннях взяли участь 44 гравці 9 волейбольних колектив з Києва, Сімферополя, Львова, Одеси, Полтави, Кривого Рогу та Київщини (Більш детально про це - в матеріалі «ІІІ Турнір за Кубок України з паркового волейболу 4х4»). Члени Президії зауважили, що підтримка АВВУ цього різновиду волейболу стимулювала рішення Виконкому Федерації волейболу України, який з цикавістю вивчав досвід Асоціації, про заснування офіційного органу ФВУ по розвитку паркового волейболу в Україні.

Констатуючи, що План заходів 2010 року в основному виконаний, Президент АВВУ І.Битка наголосив на необхідності розширяти міжнародні зв’язки, підвищувати відповідальність членів Президії і керівників інших формувань Асоціації за стан справ в українському ветеранському волейболі.

В Постанові Президії з цього питання наголошено на необхідності активізації діяльності членів Президії АВВУ по виконанню своїх обов’язків, особливо з надання допомоги місцевим осередкам.

Президія розглянула питання про проведення в 2011 році звітно-виборної кампанії в Асоціації ветеранів волейболу. Встановлено, що строки проведення звітів за роботу, що проведена в 2007-2011 роках, і виборів керівних органів місцевих осередків АВВУ, обласних Асоціацій і клубів ветеранів волейболу мають пройти в лютому-травні, а V Звітно-виборна Конференція АВВУ – 17 вересня 2011 року під час перерви між двома змінами змагань за Кубок України в Гурзуфі. Затверджено План підготовки і проведення кампанії, форми звітності та квоти на обрання делегатів Конференції. Більш детальна інформація в матеріалі «Звіти і вибори в Асоціації ветеранів волейболу України».

За пропозицією Першого віце-президента АВВУ В.Іванова Президія прийняла рішення про об’єднання, як і в 2009 році, фінального турніру з волейболу ІV Всеукраїнських ігор ветеранів спорту та ХХ Кубку України з волейболу серед ветеранів. Змагання знов заплановано провести в Гурзуфі з 12 по 22 вересня 2011 року. На рівні 2007 року – 650 грн. залишено розмір турнірного внеску команд-учасниць зі строком сплати до 31 липня 2011 року. Команди, що не сплатять внески у вказаний термін, мають після 01 серпня сплачувати турнірні внески у сумі 750 грн. Команди від регіонів, місцеві осередки АВВУ матимуть заборгованісь по сплаті відрахувань від членських внесків за 2008-2011 роки до змагань не допускатимуться. Ще одною умовою участі в змаганнях є наявність на заявці кожної команди візи керівника місцевого осередку про відсутність боргів команди по членських внесках перед місцевим осередком.

За ініціативою Президента АВВУ І.Битка Президія прийняла рішення про заснування Кубку СНД з волейболу серед збірних команд ветеранів і провести перший такий турнір у Василькові Київської області у серпні 2011 року.

В зв’язку із відкриттям сайту АВВУ в мережі Інтернет, Президія запросила місцеві осередки і ветеранів волейболу до участі в його роботі та відкриття власних сайтів місцевих осередків. Адміністратором сайту затверджено Віце-президента АВВУ В. Трофимова.

Президія затвердила План заходів АВВУ на 2011 рік (див. стор ___).

Розглядаючи питання про членські внески і бюджет АВВУ, Президія зазначила, що в 2010 році було забезпечено фінансування основних статей витрат в небхідних обсягах, по окремих статтях, в зв’язку із продовженням підготовчих робіт та невиконання плану надходжень відрахувань від членських внесків витрати були скорочені.

На засіданні було підкреслено, що сплата членських внесків є одною з головних умов членства в АВВУ. Певні результати в 2010 році було досягнуто - більш ніж вдвічі зросла кількість регіонів які своєчасно перерахували Президії річні членські внески. Разом з тим, план 2010 року по цій статті надходжень виконаний лише на 62,9 %.

Не дивлячись на те, що на прохання ветеранських колективів рішенням Президії на 2010 рік 21 осередку були знижені розміри відрахувань, всеж таки осередки 9 регіонів не сплатили відрахувань за 2010 рік: АР Крим, Волинська, Закарпатська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Харківська, Черкаська. Еще 13 регіонів мають борги за 2008-2009 роки в сумі 13,5 тис грн. Загальна сума заборгованості по членських внесках за 2008-2010 роки складає 19850 грн. Нажаль серед боржників осередки, які очолюють члени Президії Грозицький Г.М., Покотило А.М, Савінов О.І., Косиця О.В.

Підводячи підсумки обговорення Президія встановила що розмір вступних і членських внесків до лав АВВУ в 2011 році визначається місцевими осередками АВВУ, а розмір відрахувань від членських внесків, які мають бути осередками передані у розпорядження Президії, залишено на рівні 2010 року пропорційно чисельному складу місцевих осередків і кількості команд-учасниць спортивних заходів АВВУ:

- в сумі 1000 грн. – від місцевих осередків Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Харківської областей та м. Києва;

- в сумі 700 грн - від місцевих осередків АР Крим, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Чернівецької областей та м. Севастополя;

- в сумі 500 грн - від місцевих осередків Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Рівненської, Тернопільскої, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей.

Строк сплати місцевими осередками АВВУ відрахувань від членських внесків до Президії АВВУ встановлено до 1 травня 2011 року.

Заборгованість місцевих осередків по відрахуванням від членських внесків за 2008-2010 роки мають бути погашені до 1 липня 2011 року.

Президія підкреслила, що осередки, які матимуть заборгованість по відрахуванням від членських внесків за 2008-2010 роки, рахуватимуться такими, що вибули із складу АВВУ в зв’язку з невиконанням вимог п.п.3.5. та 3.10 Статуту Асоціації ветеранів волейболу України. Команди таких осередків не допускатимуться до участі в заходах АВВУ, в т.ч. змаганнях за Кубок України з волейболу серед ветеранів, а їх представники можуть бути допущені до роботи Конференції АВВУ без права вирішального голосу.

Відповідальність за проведення обліку, збір вступних і членських внесків членів АВВУ за 2010 рік та погашення заборгованості по відрахуванням від членських внесків покладено на керівників місцевих осередків АВВУ.

Президія затвердила Бюджет Асоціації ветеранів волейболу України на 2011 рік. Відповідальність за виконання бюджету АВВУ на 2011 рік покладено на керівників місцевих осередків АВВУ та членів Президії АВВУ відповідно до їх сфери відповідальності.

Президія затвердила квоти на 2011 рік для нагородження ветеранів волейболу Почесним знаком АВВУ. НОВИНИ
Сеть «Фуршет» приглашает на IХ Международный турнир по волейболу среди ветеранов
20.05.2011
Розничная сеть «Фуршет» активно пропагандирует физическую культуру и спорт...
детальніше...

5 засідання Президії АВВУ IV скликання
01.01.2011
10 грудня 2010 року в Полтаві відбулось 5 засідання Президії АВВУ IV скликання...
детальніше...

Відкриття сайту
15.12.2010
Сьогоднішним днем можна вважати запуск нашого інтернет ресурсу в світову паутину мережі інтернет...
детальніше...