АВВУ    новини  


 ПАРТНЕРИ
Мережа магазинів «ФУРШЕТ»
www.furshet.ua


Міністерство України у справах сімї, молоді та спорту


Федерація волейболу України
www.uvf.org.ua


Європейська конфедерація волейболу
www.cev.lu


Міжнародна федерація волейболу
www.fivb.org


Сеть «Фуршет» приглашает на IХ Международный турнир по волейболу среди ветеранов 20.05.2011

Розничная сеть «Фуршет» активно пропагандирует физическую культуру и спорт. На протяжении девяти лет, с 2003 года, сеть супермаркетов «Фуршет» проводит ежегодный Международный турнир по волейболу среди ветеранов на «Кубок Фуршет». Это масштабное спортивное мероприятие приурочено ко Дню Киева, который отмечают в конце мая. В этом году IХ Международный турнир по волейболу среди ветеранов пройдет 27-28 мая в Центральном военном санатории в Пуще-Водице. За «Кубок Фуршет» будут сражаться профессиональные команды ветеранов волейбола из Украины, Молдовы, Латвии и других стран СНГ и ближнего зарубежья.

До встречи на волейбольных площадках!

детальніше...

Про 5 засідання Президії АВВУ IV скликання01.01.2011

10 грудня 2010 року в Полтаві відбулось 5 засідання Президії АВВУ IV скликання на якому було розглянуто 11 найактуальніших питань ветеранського волейбольного руху.

Президія затвердила рішення про нагородження Почесним знаком АВВУ і присвоєння звання «Почесний ветеран волейболу України» 16 ветеранам волейболу (див. «Почесні ветерани волейболу України – 2010 на стор. ___»), нагородження Відзнаками і дипломами АВВУ 3 керівників державних і комерційних структур, які ефективно сприяють розвитку ветеранського волейболу.

детальніше...

Відкриття сайту15.12.2010

Інтернет ресур присвячений популяризації ветеранського волейболу в Україні, стане не тільки важливим кроком на шляху до здорового способу життя, а й послугує в якості ланки, що об’єднує різні покоління спортсменів та живить цінним досвідом молодь. Таким чином, цей сайт має не тільки спортивний, а й соціальний аспект.

Україна має гідну спортивну історію, а також великий потенціал, реалізовуючи який ми зможемо досягти значних успіхів на ниві спорту.

детальніше... НОВИНИ
Сеть «Фуршет» приглашает на IХ Международный турнир по волейболу среди ветеранов
20.05.2011
Розничная сеть «Фуршет» активно пропагандирует физическую культуру и спорт...
детальніше...

5 засідання Президії АВВУ IV скликання
01.01.2011
10 грудня 2010 року в Полтаві відбулось 5 засідання Президії АВВУ IV скликання...
детальніше...

Відкриття сайту
15.12.2010
Сьогоднішним днем можна вважати запуск нашого інтернет ресурсу в світову паутину мережі інтернет...
детальніше...